Styczniowe zwiady, cz.II #2018

Styczniowe premiery też mogą być lekkie i przyjemne. A nawet zabawne. Na te książki powinniście zwrócić uwagę w nadchodzących dniach!

♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊

Róża całe swoje życie poświęciła innym – opiece nad niepełnosprawną siostrą i pracy w domu dziecka. Po raz pierwszy w życiu ma dość swojej samotności i wyrzutów sumienia, spowodowanych wydarzeniami z przeszłości.
Postanawia ułożyć sobie życie u boku Tadeusza, swojego wieloletniego współpracownika. Jednak skazą w ich wspólnym życiu jest przeszłość. Czy po tylu latach warto odgrzebywać stare tajemnice i spełnić obietnicę daną matce?

Magdalena Majcher “Wszystkie pory uczuć. Zima”
Wydawnictwo Pascal,
data premiery: 17.01.2018 r.

_________________________________________________________________________________

Pensylwania, rok 1863. Do portu przybija statek z irlandzkimi emigrantami, szukającymi lepszego życia. Wśród nich jest Clara Kelley, która ma podjąć pracę w fabryce. Ale drobne kłamstwo sprawia, że zostaje pokojówką w domu Andrew Carnegiego, najbogatszego człowieka w Ameryce. Pracodawca, dostrzegając jej smykałkę do interesów, proponuje jej posadę sekretnego doradcy.

Sytuację komplikuje uczucie, które rodzi się między nimi.
Czy Clara przyzna się do kłamstwa?
Czy miliarder poświeci fortunę dla miłości?

Marie Benedict “Pokojówka miliardera”
Wydawnictwo Znak Horyzont,
data premiery: 29.01.2018 r.

____________________________________________________________________________________

Dwie przyjaciółki i dość nieoczekiwany plan na życie. Izabela Oster porzuca swoją dotychczasową pracę dziennikarki w telewizji przekonana, że nowa praca to tylko kwestia czasu. Jak na złość, pracodawcy wcale nie pukają do jej drzwi.
Za to pojawia się jej przyjaciółka – Kamila,  z propozycją nie do odrzucenia. Właśnie odziedziczyła podupadające pismo dla pań, a Izabela jest właśnie tą osobą, która pomoże jej wskrzesić magazyn. Dlaczego by nie? Tylko trzeba przeprowadzić się do Krakowa i być przygotowanym na same niespodzianki, w tym podróż do Wenecji. Wszystko jest możliwe!

Agnieszka Krawczyk “Tylko dobre wiadomości”
Wydawnictwo Filia,
data premiery: 31.01.2018 r.

______________________________________________________________________________________

Rodzina Telemachusów jest zdecydowanie niezwykła. A wszystko zaczęło się od momentu, gdy Teddy, kanciarz z talentem do sztuczek magicznych, poznaje Maureen, niebieskooką jasnowidz, która bez reszty go oczarowuje. Kiedy na świat przychodzi trójka ich dzieci, również obdarzona paranormalnymi zdolnościami, wyruszają w podróż, by dać popis swoich zdolności. Buddy – potrafi przewidywać przyszłość, Frankie przenosi przedmioty siłą woli, a Irene – wykrywa kłamstwa. Aż pewnego dnia spada na nich nieszczęście…
Nie możecie przejść obok tej zabawnej historii o rodzinie marzycieli.

Daryl Gregory “Wyginacze łyżeczek”
Wydawnictwo Czarna Owca,
data premiery:  31.01.2018 r.

2 Odpowiedzi “Styczniowe zwiady, cz.II #2018”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*